BKV.hu

M2 metró motorkocsivezető tanuló_2024.04. hó tanfolyam

Metró
VMF 20240810
Jelentkezési határidő: 2024.03.17.

Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Metró Üzemigazgatóság, Metró Forgalmi Főmérnökség,
M2 Forgalmi Szakszolgálata

Metró motorkocsivezető tanuló

munkakörbe felvételt hirdet

A tanfolyam tervezett kezdési időpontja: 2024. április

A képzés várható időtartama: 7 hónap

Főbb feladatok:

Az M2 metróvonalon a metrószerelvény vezetése automatikus vonatvezérlés mellett, a vonat műszaki állapotának felügyelete.

A jelentkezés feltételei:

•            Betöltött 20. életév

  • Alapfokú iskolai végzettség

Előnyt jelent:

•            Vasútszakmai ismeretek

•            Műszaki jellegű szakmai végzettség

•            Középfokú végzettség (érettségi)

A metró motorkocsivezetői munkakör betöltésének feltételei:

•            Egészségügyi- és munkaköri alkalmasság 203/2009. (IX.18) Kormányrendelet szerint

•            A metró motorkocsivezetői tanfolyamon való részvétel

•            A munkakörnek megfelelő hatósági vizsga sikeres letétele

Jövedelem a tanfolyam ideje alatt: bruttó 374.100 Ft/hó, amely az elméleti képzést követően bruttó 391.500 Ft/hó – ra emelkedhet. Tanfolyami ösztönző rendszer keretében a feltételek teljesítése esetén maximum bruttó 400.000 Ft-ban részesül.

A járművezető kezdő alapbér bruttó 2.997 Ft/óra (átlag 156,6 óra/hó), mely műszakpótlékkal, minőségi és teljesítmény prémiummal egészül ki (átlagos foglalkoztatás esetén kb. bruttó 618.000 Ft/hó).

Amit még nyújtunk:

•            Stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség

•            A speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör

•            Cafetéria

•            Ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére

•            Üdülési és sportolási lehetőségek

•            Igény szerint munkásszállói elhelyezés