Üdvözöljük a BKV Zrt. Karrieroldalán

Legyünk mi a következő megállója!

összevont gépjárműszerelő és gépjármű-villamossági szerelő

Kód / sorszám Jelentkezési határidő
A 20190102 2019-12-31

A Budapest Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatósága

AUTÓBUSZOK, TROLIBUSZOK KARBANTARTÁSÁHOZ, JAVÍTÁSÁHOZ

szakembert keres

Főbb feladatok:

  • autóbuszok szakmaspecifikus javítási, karbantartási munkafolyamatainak elvégzése
  • járművek hatósági vizsgára felkészítése
  • a javításhoz szükséges kiegészítő és diagnosztikai berendezések kezelése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • autószerelő/gépjármű szerelő/autóvillamossági szerelő/autóelektronikai műszerész vagy a felsoroltak valamelyikével egyenértékű végzettség
  • egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • autóbuszok, teherautók karbantartásában javításában szerzett tapasztalat
  • C vagy D kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • Kollektív Szerződés szerinti bérpótlékok, juttatások
  • ingyenes utazás a BKV Zrt. járatain a munkavállaló, a házastársa, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére is
  • cafeteria-juttatás
  • vidéki munkavállalók számára a munkásszálló ingyenesen is elérhető

Munkavégzés helye:

  • BKV Zrt Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatóság választott divíziója

Felvilágosítás és jelentkezés a műszaki szolgálatvezetőnél:

Divízió

Cím

Műszaki szolgálatvezető

Cinkota Divízió

Budapest, XVI. ker., Bökényföldi út 122.

Horváth Attila Ferenc

tel.: 20/499-8495; e-mail: Horvath10@bkv.hu

Dél-pesti Divízió

Budapest, XIX. ker., Méta utca 39.

Tóbiás Károly

tel.: 70/698-0897; e-mail: TobiasK@bkv.hu

Kelenföld Divízió

Budapest, XI. ker., Hamzsabégi út 55-57.

Sebestyén Zoltán

tel.: 1/461-6500/27318; e-mail: SebestyenZ@bkv.hu

Trolibusz Divízió

Budapest, X. ker., Zách u. 8.

Görbicz Ferenc

tel.: 70/390-9873, e-mail: GorbiczF@bkv.hu

Óbuda Divízió

Budapest, III. ker., Pomázi út 15.

Baumgartner András

tel.: 70/698-0884; e-mail: BaumgartnerA2@bkv.hu

A jelentkezéshez szakmai önéletrajzot kérünk.

Munkakezdés ideje:

  • azonnali/folyamatos