Üdvözöljük a BKV Zrt. Karrieroldalán

Legyünk mi a következő megállója!

tehergépkocsi és kétéltűjármű-vezető tanuló

Kód / sorszám Jelentkezési határidő
VÜF 20190136 2019-12-31

Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság
Vasúti Infra Ellátó Szolgálat

TEHERGÉPKOCSI és Kétéltűjármű-vezető tanuló munkakörbe felvételt hirdet

Főbb feladatok:

  • Belszolgálati zavarelhárító járművek vezetése, kezelése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • 8 általános iskolai bizonyítvány
  • B, C kategóriás vezetői engedély
  • Vasúthatósági 203-as orvosi alkalmasságra való megfelelés
  • GKI-C gépjárművezetői képesítési igazolvány
  • PÁV I. (pályaalkalmassági vizsgálat)

Előnyt jelent:

  • Emelőgép-kezelő (kivéve targonca) szakirány
  • Közúti vasúti járművezetői engedély (villamosvezető)
  • Gépészeti szakmai tapasztalat

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Tényleges gépkocsivezetői tapasztalat
  • Cég iránti lojalitás

Munkavégzés helye: 1092 Budapest, Fék u. 10. és egyéb BKV. telephelyek

Amit nyújtunk:

  • Kollektív Szerződés szerinti juttatások

Jelentkezési határidő: 2019.december 31.

A jelentkezés során csatolni kérjük: részletes szakmai önéletrajzot, szakképzettséget igazoló dokumentumok másolatát

A munkakör betölthető: kiválasztást követően azonnal.

Érdeklődni Mbemba Jean-Claude szolgálatvezetőnél az alábbi telefonszámon lehet: 06 (1) 4616500 / 26294-es mellék