Üdvözöljük a BKV Zrt. Karrieroldalán

Legyünk mi a következő megállója!

vasúti járműszerelő (elektromos, mechanikus)

Kód / sorszám Jelentkezési határidő
VMM 20190169 2019-12-31

A Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Metró Üzemigazgatóság

 Vasúti járműszerelő - elektromos

Vasúti járműszerelő - mechanikus

munkakörbe felvételt hirdet

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakmunkás / szakiskolai végzettség
  • vasúti járműszerelő vagy azzal egyenértékű szakképesítés
  • felvétel előtt: szakmai orvosi alkalmassági vizsgálat

Előnyt jelent:

  • vasúti járműszerelésben szerzett gyakorlat
  • karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • szakmai gyakorlat

Feladatok:

  • az M1-es, M3-as, M4-es vonalakon közlekedő metrójárművek karbantartása
  • a járművek működésével kapcsolatos hibák kivizsgálása, javítása

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • jó kommunikációs és együttműködési készség, de szükség esetén önálló munkavégzés
  • pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • megbízhatóság, lelkiismeretesség

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafeteria
  • ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
  • üdülési lehetőségek
  • igény szerint munkásszállói elhelyezés
  • munkába járással kapcsolatos költségtérítés

Munkavégzés jellege, helye:

  • teljes munkaidős munkarend
    • M1, M3 nappalos 8 órás (5+2)
    • M4 12/24-es beosztás szerinti váltóműszakos
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • helye: a Metró Üzemigazgatóság választott járműtelepe

Telephelyek:

  • M1         XIV. ker. Kacshó P. 21-23 MFAV Járműtelep

érdeklődni: Gazdagné Szondy Katalin 061 461-6500/43-283

  • M3         X. ker. Kőér u. 2/d. M3 Járműtelep

érdeklődni: Várszegi Károlyné 061 461-6500/44-178

  • M4         XI. ker. Gyergyótölgyes u. 2, M4 Járműtelep

érdeklődni: Jakubovics János 061 461-6500/45-648

A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzot kérünk a bérigény és a választott telephely megjelölésével.