Üdvözöljük a BKV Zrt. Karrieroldalán

Legyünk mi a következő megállója!

villamosvezető tanuló

Kód / sorszám Jelentkezési határidő
VVF 20190088 2019-12-31

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Villamos Üzemigazgatóság,
Villamos Forgalmi Főmérnökség

Villamosvezető tanuló

munkakörbe felvételt hirdet

A munkakör betöltésének feltételei:

  • betöltött 20. életév
  • 8 általános iskolai végzettség
  • felvétel előtt: szakmai orvosi és alkalmassági vizsgálat (203/2009. KM rendelet II. számú melléklete alapján, amelyre a BKV küldi a jelentkezőt)
  • tanfolyam ideje alatt: büntetlenséget igazoló érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • érettségi vagy magasabb iskolai végzettség
  • érvényes járművezetői engedély
  • vasútszakmai gyakorlat

A munkaidőről, bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

A tanfolyamindítások 2019. évben: április, június, augusztus, október és december hónapban, időtartama kb. 6 hónap.

Jelentkezési határidő: folyamatos.

A felvételi tájékoztató pontos időpontjáról a jelentkező a jelentkezési határidő napján, a regisztrációban megadott e-mail címre, válasz e-mailben kap értesítést.

Az előzetes és a tanfolyami elvárásokkal kapcsolatos részletesebb információ a www.villamosoktatas.hu (INFORMÁCIÓK) weboldalon található.