BKV.hu

biztosítóberendezés műszerész

Fizikai
VMÜT 20200235
Jelentkezési határidő: Folyamatos

Metró Üzemeltetés-technológiai Főmérnökség

Biztosítóberendezés műszerész

   munkakörbe felvételt hirdet

Főbb feladatok:

  • A szolgálati helyéül kijelölt állomás biztosítóberendezéseinek üzemeltetése, karbantartása, javítása.
  • Vasúti biztosítóberendezések műszaki állapotának előírás szerinti vizsgálata, mérése és ellenőrzése, karbantartási tevékenység feladatainak és javítási tevékenység részfeladatainak elvégzése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • érettségi/érettségire épülő középfokú szakképesítés
  • szakirányú végzettség (elektronikai műszerész vagy azzal egyenértékű végzettség)
  • felvétel előtt: szakmai és orvosi alkalmassági vizsgálat

A jelentkezésnél előny:

  • biztosítóberendezés műszerész végzettség, gyakorlat, illetve hasonló területen (elektromos berendezések karbantartása, villanyszerelés) szerzett jártasság
  • informatikai ismeretek

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafetéria juttatások
  • üdülési, illetve munkásszálló lehetőségek
  • ingyenes utazási lehetőség a BKV Zrt. járatain, hozzátartozónak is
  • munkásszállón történő elhelyezés a Társaság belső szabályozásai, előírásai alapján vehető igénybe

Pályakezdőket is szívesen fogadunk!

A munkavégzés jellege, helye:

  • váltó műszakos munkarend, a munkavégzés helye változó, budapesti metróvonalak állomásainak területén.

A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

Csatolni kérjük: fényképes szakmai önéletrajzot