Üdvözöljük a BKV Zrt. Karrieroldalán

Legyünk mi a következő megállója!

hírközlési üzemmérnök

Kód / sorszám Jelentkezési határidő
VMÜT 20190186 2019-12-31

Metró Üzemeltetéstechnológiai Főmérnökség

Metró Hírközlési Szakszolgálat

Hírközlési üzemmérnök
munkakörbe felvételt hirdet

Főbb feladatok:

  • Gyengeáramú, informatikai rendszerek üzemeltetési, tervezési feladatok
  • Műszaki tervek átvizsgálása, szakmai vélemények felállítása
  • Szakmai műszaki feltételek, tervek, döntés előkészítő anyagok összeállítása
  • Üzemeltetési szempontú hatékonyság vizsgálata, összefoglaló, vezetői döntést elősegítő anyagok összeállítása
  • Szakterületére vonatkozó fejlesztési, korszerűsítési javaslatok kidolgozása, tervek elkészítésében való közreműködés
  • Kivitelezési munkálatok tervek szerint történő ellenőrzése
  • Egyeztetéseken, bejárásokon, átadás-átvételi eljárásokon történő érdekképviselet ellátása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú mérnöki végzettség
  • Informatikai, hálózati ismeretek, gyengeáramú ismeretek
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Konfliktuskezelő, problémamegoldó, szervező- és kommunikációs készség
  • Jó kommunikációs készség, rendezett megjelenés

A jelentkezésnél előny:

  • Informatikai, elektronikai rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Netavis távfelügyeleti rendszerek, szoftverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • SDH technológia, hálózatszervezés ismerete, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • IP technológia, hálózatszervezés ismerete, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • TCP szerver és kliens üzemeltetésében szerzett tapasztalatok
  • Számítógépes hibaelhárításban és javításban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafeteria
  • ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
  • szakmai továbbképzési lehetőségek (továbbképzések, konferenciák, szakmai rendezvények)
  • üdülési lehetőségek
  • igény szerint munkásszállói elhelyezés

Munkavégzés helye: M4 Metró Kelenföldi Járműtelep – XI. ker. Gyergyótölgyes u. 2.