BKV.hu

humánügyi előadó

Szellemi
AG 20240805
Jelentkezési határidő: 2024.05.03.

Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatóság

Gazdálkodási Osztálya

humánadminisztrációs feladatok ellátására

rész- illetve teljes munkaidőben történő munkavégzésre felvételt hirdet

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség
  • munkaügyi vagy személyügyi szakképzettség
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • MS Office programok magasszintű ismerete

Előnyt jelent:

  • SAP HR moduljának ismerete

A munkavállaló feladatai:

  • humánügyi, humánadminisztrációs feladatok végrehajtásában való közreműködés
  • munkavállalók humánügyi dokumentumainak kezelése
  • időadat- és törzsadatkezelés

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • egyedi konfliktushelyzetek kezelése

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • ingyenes utazás a BKV Zrt. járatain a munkavállaló, a házastársa, valamint az egy háztartásban élő minden nappali tagozaton tanuló gyermek részére is
  • cafeteria juttatás

Munkavégzés helye:

  • BKV Zrt. BKV Zrt. Kelenföldi Divízió, 1113 Budapest, Hamzsabégi út 55-57.

Bérezés megegyezés szerint. A munkakör betölthető: kiválasztást követően azonnal.

Jelentkezési határidő: 2024. május 3.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.